Ulrich Bastert povede nově divizi Daimler Buses a Till Oberwörder převezme vedení Mercedes-Benz Trucks. Bastert i Oberwörder působili v minulosti na pozici generálního ředitele společnosti Mercedes-Benz Česká republika. 

 

Ulrich Bastert, vedoucí marketingu, prodeje a služeb Daimler Buses v rámci koncernu Daimler AGUlrich Bastert (55) s velkým úspěchem za posledních osm let dohlížel na veškeré marketingové a prodejní aktivity nákladních vozů Mercedes-Benz. Značka pod jeho vedením mimořádně rostla. Velkou roli sehrál zvláště při zavádění nové generace nákladních vozidel, která přivedla značku Mercedes-Benz na vedoucí pozici na trhu. Ulrich Bastert má na nové pozici přispět ke globálnímu růstu divize Daimler Buses. Od vstupu do skupiny v roce 1985 zastával různé manažerské pozice v oblasti prodeje a marketingu pro užitková vozidla. Má bohaté mezinárodní zkušenosti s managementem v marketingu a prodeji.


Till Oberwörder, vedoucí marketingu, prodeje a služeb Mercedes-Benz Trucks v rámci koncernu Daimler AGTill Oberwörder (44) je zkušeným manažerem v automobilovém průmyslu. Ke společnosti Mercedes-Benz Trucks se připojil v roce 1998. Má rozsáhlé zkušenosti s řízením v oblasti prodeje, marketingu, řízení trhu a služeb v divizi užitkových vozidel. Till Oberwörder hrál během svého tříletého působení v divizi EvoBus hlavní roli při zajišťování úspěšného prodeje autobusů značek Setra a Mercedes-Benz. Till Oberwörder také úspěšně transformoval divizi Daimler Buses a vystavěl z ní do budoucna globální společnost s jasně nastavenými prodejními a poprodejními mechanizmy.

 

Související