Hana Bobrovská (50) přichází do společnosti TATRA TRUCKS  se zadáním zajistit dostatek vysoce kvalifikovaných zaměstnanců a postupně vybudovat nový systém personální práce zaměřený na vzdělávání, rozvoj a vzájemnou spolupráci. Jedním z hlavních úkolů personálního oddělení bude nyní nábor několika desítek zaměstnanců do dělnických pozic, především obráběčů.  Společnost TATRA TRUCKS se obecně potýká s problémy při obsazování technicky zaměřených, odborných a specializovaných pozic.

Hana Bobrovská má zkušenosti zejména z výrobní oblasti, ve které se pohybovala posledních 12 let. Praxi v oboru personalistika zahájila v roce 1997 na pozici HR manažerky ostravské společnosti ABB. Po krátkém působení v personální agentuře vykonávala v letech 2002 a 2003 tutéž funkci ve společnosti U&SLUNO. Odtud přešla na pozici vedoucí personálního oddělení do francouzské nadnárodní společnosti Saft Ferak, která se zabývá výrobou záložních zdrojů energie. V červnu roku 2015 nastoupila do TATRA TRUCKS.

Hana Bobrovská vystudovala personální management, obor pedagogika a andragogika na UJAK Praha. Kromě univerzitního vzdělání absolvovala řadu školení a kurzů, má zkušenosti z oblasti NLP, štíhlé výroby a bezpečnosti práce. V průběhu své kariéry se účastnila několika odborných konferencí a věnuje se lektorské činnosti. Hovoří anglicky.

Volný čas ráda tráví čtením, prací na zahradě či posezením s rodinou a přáteli.

Související