Zinaida Vojnár bude zodpovědná za budování a udržování vztahů s klíčovými klienty a za vytváření obchodních příležitostí na hlavních trzích společnosti ve Spojeném království, Polsku, České republice, Slovensku, Maďarsku a Turecku.

Nová ředitelka má téměř 13letou praxi v oboru. Do HB Reavis přichází ze skupiny Orco Property Group, kde byla zodpovědná za leasing, marketing a asset management. Předtím pracovala jako regionální leasingová a marketingová poradkyně společnosti AEW Europe pro střední a východní Evropu a jako obchodní a marketingová ředitelka ve společnostech GTC Real Estate DevelopmentImmobilia. Do společnosti přichází s bohatými mezinárodními obchodními zkušenostmi a kromě toho je odbornicí na maďarský trh. V Číně se podílela na vývoji produktů a uvedení spotřebitelského výrobku na mezinárodní trh a samostatně pracovala pro společnost AXA Real Estate v Paříži, kde podporovala uvedení nových mezinárodních fondů a zabezpečení jejich kapitálu.

Zinaida Vojnár získala bakalářský titul v mezinárodní ekonomice na Korvínově univerzitě v Budapešti a magisterský titul v oboru realitní věda na Nottingham Trent University ve Velké Británii. Kromě svého rodného jazyka maďarštiny hovoří plynně anglicky, německy a francouzsky.

Související