Kristína Félová odstartovala pracovní kariéru ve slovenských médiích, kde kromě jiného působila v rádiu Twist. Ve skupině MOL pracuje od roku 2003, kde začala v pozici mluvčí společnosti SLOVNAFT, později jako ředitelka korporátní komunikace řídila veškerou externí a interní komunikaci společnosti.

V roce 2009 přešla do divize Downstream, nejdřív jako generální ředitelka společnosti MOL Slovensko a později jako produktová ředitelka společnosti Slovnaft.

Ve Skupině MOL vedla od roku 2011 divizi palivových karet a byla odpovědná za kartový byznys v 10 zemích. Od července 2014 nastoupila na pozici projektového manažera oddělení strategických downstreamových akvizic Skupiny MOL v České republice, na Slovensku a v Rumunsku a vedla integraci společnosti Lukoil a ENI do Skupiny MOL.

Vystudovala Ekonomickou univerzitu v Bratislavě se zaměřením na zahraniční obchod a následně MBA v anglickém Birminghamu. Kromě slovenštiny a maďarštiny hovoří rovněž anglicky, španělsky a učí se italsky.

Kristína Félová ráda cestuje a svůj čas věnuje cizím jazykům. Její vášní je oblast služeb a hotelnictví, odvětví silně závislé na lidském faktoru.

Související