Andrea Foretníková působí v oboru více než 12 let. Její příchod je vzhledem k jejím rozsáhlým zkušenostem součástí strategie dalšího posilování pozice společnosti na českém realitním trhu. HB Reavis tak pokračuje ve svém plánu nabídnout potenciálním nájemcům prvotřídní alternativy kanceláří v různých prestižních pražských lokalitách. 

 

Andrea Foretníková v letech 2003 až 2008 zastávala pozici vedoucí oddělení prodeje a marketingu ve společnosti Ablon. Před svým nástupem do HB Reavis pracovala 8 let jako leasingová manažerka pro český a slovenský trh ve společnosti Ballymore Properties, kde byla zodpovědná mimo jiné za projekt Eurovea Central v Bratislavě.

„Skupina HB Reavis neustále expanduje, aktuálně je více než 1 milion metrů čtverečních komerčních ploch ve fázi realizace, plánování nebo povolování výstavby a s tím souvisí i naše potřeba růst také interně. Andrea se svými bohatými zkušenostmi bude cenným přínosem pro HB Reavis při budování dlouhodobých vztahů s našimi nájemci a dalšími obchodními partnery,“ řekl Radim Římánek, člen představenstva HB Reavis Group zodpovědný za aktivity společnosti v České republice a vztahy s klienty napříč skupinou.

Andrea Foretníková je absolventkou Soukromé vyšší odborné školy ekonomické a dopravní v Ostravě. Hovoří plynně anglicky a slovensky.

Mezi její záliby patří čas strávený s rodinou, cestování a zahrada.

 

Související