Simone Jansen vede tým společnosti Nespresso od začátku září 2015. Do českého zastoupení Nespresso přichází po dvanácti letech v Nespresso Německo, kde působila šest let na pozici marketingové ředitelky a později na pozici obchodní ředitelky pro B2C kanál. Podílela se na rozvoji značky, povědomí o značce a stála za vybudováním on-line prodejního kanálu. Své bohaté zkušenosti z nadnárodních společností plánuje zužitkovat při budování povědomí o značce Nespresso na českém trhu, jenž je jedním z nejrychleji rostoucích.

„Jsem potěšena, že mohu pokračovat v úspěšném budování značky Nespresso v České republice, která na trhu patří k synonymu kvalitní kávy a zážitku s kávou. Stále rostoucí členská základna Nespresso Clubu dokazuje správný směr. Za své osobní cíle si kladu posílit povědomí a pozici značky. Přeji si, aby za propagací kávy Nespresso stáli přímo její zákazníci a to ti co si vychutnávají kávu v pohodlí domova, ale i ve svých kancelářích a oblíbených restauracích či kavárnách,“ říká Simone Jansen.

Simone Jansen miluje kávu. Ráno si dopřává cappucino, během dne a to většinou po obědě a večeři oblíbené Espresso Arpeggio. S kávou ráda experimentuje a vždy netrpělivě očekává nové Limitované Edice obohacující řadu dnes již 23 druhů Grands Crus.

Související