Sebastian Kovačič přichází do CBRE na pozici Industrial Real Estate Consultant s bohatými zkušenostmi šéfa regionálních poboček, například společnosti SKANSKA či KLIMAKOM. Kromě vedení poboček či řízení externího obchodu měl na starost také vedení marketingových a obchodních aktivit a zodpovědnost za klíčové zákazníky.

Sebastian Kovačič je absolventem Stavební fakulty Slovenské technické univerzity v oboru Technické zařízení budov a zajímavé poznatky v oboru získal rovněž na studijním pobytu Dánské technické univerzity.

Ve svém volném čase se věnuje speleologii a běhání.

 

„CBRE se rozhodlo rozšířit své služby Industrial Agency, aby více vyhovělo požadavkům klientů a mohlo jim nabídnout kompletní servis a preciznější znalost trhu v rámci Moravy. Jsme vůbec první na trhu, kdo otevírá pobočku na industriálním trhu na Moravě,“ říká Richard Curran, Managing Director společnosti CBRE.

„Oblast jižní Moravy je velmi specifická a lokální pokrytí a perfektní znalost tamního trhu je pro naše zákazníky klíčová. Sebastian Kovačič má výborné technické zázemí a řadu zkušeností. Ve spolupráci s naším oddělením Building Consultancy tak nabídneme našim klientům z moravského regionu či se zájmem o tento region prvotřídní služby,“ říká Michal Bezděka, Head of Industrial Agency společnosti CBRE.

Související