Jan Vodrážka, spoluzakladatel SSI a dlouholetý výkonný ředitel obou firem mění i pozice jednatelů společností. Vedle něj stane na úrovni jednatelů SSI nově Radek Škrabal, který patří k dlouhodobým oporám společnosti. Bude působit také jako předseda představenstva v Czech facility. Dalším z nových jednatelů SSI je Jiří Drbohlav, zkušený manažer, který se jako výkonný ředitel obou společností ujme operativní řízení.

 

Radek Škrabal, jednatel SSIRadek Škrabal získal odborné zkušenosti na Masarykově univerzitě v Brně, od roku 1995 pracoval například v řadách Odboru cizinecké policie – Oddělení speciálních činností nebo Ochranné služby Policie ČR – Útvaru ochrany ústavních činitelů. Od roku 2005 působí ve společnosti Special Service International, kde dlouhodobě zastává pozici provozního ředitele. Má za sebou desítky kurzů a lektorské činnosti v oblasti bezpečnostních auditů, osobní bezpečnosti nebo prevence kriminality. Autorsky se podílel na řadě školících projektů spolufinancovaných EU, například Prevence kriminality a terorismu v hotelovém provozu ve spolupráci s Asociací hotelů a restaurací ČR.

 

Jiří Drbohlav, jednatel SSIJiří Drbohlav je uznávaným vrcholným manažerem. Po Janu Vodrážkovi převezme podstatnou část úkolů plynoucích z pozice strategického řízení společností. Jiří s SSI/Cf úzce spolupracuje na externí bázi již druhým rokem, a to hlavně v rámci strategického řízení obou společností. Obecně přichází vybaven roky zkušeností z řízení velkých korporací. Zastával post jednatele Erste Group Immorent ČR s.r.o., před tím pracoval jako regionální ředitel korporátního bankovnictví v ČSOB nebo HVB Bank Czech Republic a.s. Je absolventem Vysoké školy ekonomické v Praze, Hospodářské univerzity ve Vídni (obor kapitálové trhy), European Business School, Schloss Reichartshausen a Bankovní akademie ve Frankfurtu nad Mohanem.

 

Související