Emmanuel Gluntz přichází do JLL ze společnosti Klepierre Czech Republic, kde zastával pozici ředitele pro střední a východní Evropu. Na této pozici řídil chod čtyř poboček společnosti a dohlížel na finanční a provozní výsledky středoevropského portfolia společnosti. Předtím působil ve společnosti AEW Europe jako vedoucí oddělení správy majetku pro střední Evropu a ředitel pro Českou republiku.

 „Jsem velmi rád, že vstupuji do tak respektované společnosti, do zavedeného a velmi zkušeného týmu správy nemovitostí ve střední a východní Evropě. Velmi se těším na to, jak budu dále stavět na úspěších společnosti a čelit novým výzvám. Věřím, že moje mezinárodní zkušenosti a hluboká znalost problematiky správy majetku a nemovitostí bude skvělou přidanou hodnotou, která mi pomůže zajistit výbornou úroveň služeb našemu širokému spektru klientů a dále rozvíjet oblast správy obchodních nemovitostí,“ říká ke svému nástupu Emmanuel Gluntz.

Magisterský titul v oblasti obchodu, administrativy a financí získal na Lille Business School. Od roku 2013 je poradcem pro záležitosti zahraničního obchodu Francie (Conseiller du Commerce Extérieur de la France) a členem národní komise sdružení ICSC v České republice.

Emmanuel Gluntz žije v Praze a působí v regionu střední a východní Evropy od roku 1999. Mezi jeho koníčky patří golf, badminton a kulinářské umění.

 

Související