Jiří Maier (33) bude mít ve společnosti VIVmail.cz na starosti řízení projektů u středních a velkých společností v oblasti behaviorálního e-mail marketingu. Jeho cílem ve společnosti VIVmail.cz je kvalitní péče o klienty. „Rád bych, aby se naši klienti cítili jako partneři, kterým pomáháme vydělávat peníze a skvěle obsluhovat jejich zákazníky,“ uvedl Jiří Maier.

 

Filip Mejzlík řídí rozvoj obchodních příležitostí ve VIVmail.cz - čtěte ZDE

 

Působil jako Account Manager ve společnosti OgilvyInteractive. Zkušenosti s online marketingem, moderními marketingovými nástroji a komunikací prostřednictvím sociálních sítí získával ve společnostech Conrad Electronic a Nestlé. Zde mu byla svěřena pozice Brand a online Marketing Managera a poté Digital Communication Managera. Jeho úkolem bylo jednání s agenturami a řízení a rozvoj digitální komunikace v České a Slovenské republice. V posledních dvou letech zastával pozici manažera digitálního marketingu ve společnosti Philips.

Vystudoval provozně – ekonomickou fakultu na České zemědělské univerzitě v Praze.

Jiří Maier je šťastně ženatý a ve volném čase se rád věnuje svým domácím zvířatům, ke kterým patří pes, želva a chameleon.

Související