Radomír Němeček bude zodpovědný za vedení obchodního a marketingového týmu a za jednání s klíčovými klienty. Na starosti bude mít mimo jiné získávání nových zakázek a posílení značky Obermeyer v Česku a na Slovensku.

V nové funkci Radomír Němeček zúročí svou dlouholetou praxi ve vedoucích pozicích poradenských a developerských společností, mezi něž patří realitní kancelář Ryden/Knight Frank, poradenská společnost CBRE či mezinárodní developerská společnost TriGranit, kde měl na starosti mimo jiné marketing a pronájmy pražského kancelářského komplexu Luxembourg Plaza a následně založení a řízení developerského týmu v bratislavské pobočce. Na začátku roku 2009 se Radomír Němeček přesunul zpět do Prahy, kde se věnoval realitnímu poradenství. Od října 2010 pracoval jako generální ředitel rezidenčního projektu Central Park Praha, který se mu podařilo po obchodní stránce oživit a přivést k úspěšným prodejům.

Vystudoval Institut oceňování majetku při Vysoké škole ekonomické v Praze. Je jedním ze zakládajících členů Asociace pro rozvoj trhu nemovitosti, kde byl několik let ve správní radě a staral se i o přípravu kapitoly o kancelářském trhu ročenky Trend Report.

Související