Barbora Tyllová bude jako country managerka pro Česko i Slovensko reportovat do Varšavy, kde je nově evropská centrála firmy. PayU se od loňského roku zaměřuje především na velké mezinárodní klienty, pro které může být nejvíce přínosné díky své silné globální pozici v online platbách. S tím souvisí i změna organizační struktury společnosti, která má od konce minulého roku evropskou centrálu v polské Varšavě.

“Veškerá spolupráce i kontakty pro zákazníky v České republice zůstávají stejné jako doposud. Díky soustředění části aktivit do evropské centrály budou moci všichni firemní zákazníci společnosti snáze využívat globálních on-line platebních metod po celé Evropě a v mnoha dalších zemích světa,” říká nová country managerka pro Českou a Slovensko Barbora Tyllová a dodává: „Propojení do velké evropské platební instituce byl další logický krok, který naše služby posouvá dál a reaguje tak na fakt, že úspěšným e-commerce firmám je český trh malý a budou dál expandovat do zahraničí, primárně do Evropy.”

Barbora Tyllová je v PayU od začátku roku 2013, předtím pracovala na manažerských postech zaměřených na obchod a marketing v Microsoftu a T-Mobilu.

 

V loňském kalendářním roce měla PayU v České republice tržby 7 miliard korun. To je o 36 % více než v roce 2014 a dvojnásobek oproti roku 2013. Letos firma čeká další růst v řádu desítek procent. PayU má zhruba čtvrtinový podíl na všech online platbách českých zákazníků a společně s Českou spořitelnou a ČSOB patří k nejvýznamnějším a největším hráčům v oboru.

 

Související