„S organizací Nadání a dovednosti jsem se poprvé potkal na semináři “Odemykání lidského potenciálu”, který neziskovka pořádala ve spolupráci s KPMG ČR pro mladé lidi, kteří budou postupně opouštět dětské domovy, aby se vydali do každodenního života. Seminář měl od účastníků fantastický ohlas a já jsem měl postupně možnost seznámit se se všemi projekty, které tým Nadání a dovednosti pod vedením Lindy Hurdové dělá. Velmi mne jejich práce zaujala a líbí se mi i to, že si vybrali jako patronku Veroniku Kašákovou, která sama v dětském domově vyrostla a napsala o tom nejen velmi autentickou knihu, ale svými radami pomáhá těmto mladým lidem, aby měly snazší start do života,“ vysvětluje své rozhodnutí Jan Mühlfeit a dodává: „Jedna z účastnic semináře mi napsala: „Uvědomila jsem si, že to, když jsem dítě z dětského domova, neznamená, že nemůžu být šťastná a něco dokázat, mít cíle, snažit se a věřit, že si je splním. To je to, pro co chci žít.“ Když jsem si to přečetl, bylo mi jasné, proč chci s organizací Nadání a dovednosti spolupracovat.”

“Ze spolupráce s Janem Mühlfeitem jsme nadšeni a jsme moc rádi, že se nás rozhodl v naší práci podpořit. Jan je špičkovým manažerem a může být pro mladé lidi velkou inspirací a vzorem. Od spolupráce s ním si slibujeme otevření cesty k dalším manažerům a businessmanům, kteří se nás rozhodnou v budoucnu také podpořit, ať už finančně či formou exkurzí a stážemi pro dospívající z dětských domovů. Věřím, že naše společné snažení bude pro všechny velkým přínosem,” uvádí Linda Hurdová, ředitelka Nadání a dovednosti o.p.s.

Prvním společným projektem bude seminář Jana Mühlfeita na téma Odemkněte svůj potenciál, který se uskuteční v pátek 20. května 2016 od 9 hodin pražském hotelu Novotel Praha Wenceslas Square.

 

Související