František Bostl přichází do Chytrého Honzy z jednoho z největších obchodníků s cennými papíry u nás, společnosti Colosseum, kde působil na pozici hlavního analytika a měl za úkol strategický rozvoj firmy v oblasti produktů, obchodních procesů a business developmentu. Ještě předtím působil ve společnosti CYRRUS, kde vedl pražský obchodní tým. Do Chytrého Honzy tak Bostl přináší bohaté zkušenosti s řízením obchodu a strategie investičních firem.

“Příchodem Františka Bostla reagujeme na rostoucí poptávku našich zákazníků po kvalitnější nabídce investičních produktů a propojení investičního rozhodování s analytickým zázemím,” uvádí výkonný ředitel společnosti Chytrý Honza Jiří Paták.

 

Společnost Chytrý Honza v roce 2015 zprostředkovala prodej investičních produktů v hodnotě 365 milionů korun. To znamenalo oproti roku 2014 nárůst o více než 70 procent. Budoucí růst prodeje investičních produktů by měly firmě zajistit unikátní technologická platforma, rozvoj pobočkové sítě Chytrých adres a expanze na globální trhy.

Související