Lenka Šindelářová je zodpovědná za strategické realitní poradenství a poradenství pro developerské projekty, průzkum a analýzy trhu. Na rozvoji oceňování a investičního poradenství a dalších realitních služeb úzce spolupracuje se Stewartem Thomsonem, ředitelem pro Business Development.

Od roku 2010 Lenka působila jako vedoucí týmu Consulting & Research v mezinárodní poradenské společnosti DTZ/Cusman & Wakefield. Během své kariéry pracovala na četných projektech včetně strategií pro remodeling nákupních center, studií proveditelnosti pro projekty ve všech segmentech realitního trhu, studií pro nejefektivnější využití komerčních nemovitostí nebo poradenství pro korporátní nájemce a četných analýz realitního trhu. Má také zkušenosti s oceňováním.

Mezi její významné klienty patřily společnosti jako Kaufland, Metro Properties, CA Immo, Immofinanz, Heitman, Penta Investments, HB Reavis a další.

Stewart Thomson dodává: „Jsme potěšeni, že se Lenka připojila k našemu rozšiřujícímu se týmu v Praze. Její rozsáhlé zkušenosti a výjimečná znalost trhu z níčiní prvotřídního odborníka ve svém oboru. Lenka je také jedinou nově jmenovanou členkou Královského institutu certifikovaných odhadců (RICS) vČR se specializací průzkum trhu a poradenství.“

Související