Lukáš Pokrupa je zkušený manažer, který stojí za vybudováním obchodních modelů na liberalizovaném trhu s elektřinou a realizací miliardových obratů ve společnosti Centropol Energy, kde působil osm let na pozici obchodního ředitele. Dále pracoval na vedoucích pozicích ve firmách Adler Czech a ELTODO.

„Práce pro Airjobs.cz je pro mě zajímavá výzva. Situace na online trhu pracovních příležitostí mi připomíná trh s energiemi na začátku liberalizace. Téměř z nuly jsem obchodně vybudoval silnou pozici nové firmy proti konkurenci s monopolním postavením a konzervativními zákazníky. Na pracovním trhu je to podobné. Personalisté i uchazeči využívají největší firmu, a to, i když jim služby nevyhovují nebo přijdou drahé. V AirJobs.cz se jim snažíme nabídnout možnost volby. Věřím, že budujeme hodnotnou službu, která bude brzy udávat směr celému odvětví,“ říká Lukáš Pokrupa.

Jeho nástupem se v AirJobs.cz setkávají dva bývalí konkurenti, kteří rozhýbali monopolizovaný trh s energiemi - Tomáš Bárta, investor portálu a majitel společnosti EMTC, který Lukáše Pokrupu stojícího za úspěchem Centropol Energy, do nové funkce jmenoval. Jejich společným cílem je přenést zkušenosti z budování alternativního hráče na konzervativní online pracovní trh a dostat AirJobs.cz na pozici jedničky na trhu.

AirJobs.cz je inovativní online pracovní portál nové generace. Nabízí moderní a intuitivní pracovní prostředí a využívá nejnovějších technologií. Portál zahájil svoji činnost v červenci 2015. Měsíčně jej navštíví více než 20 tisíc uchazečů o práci. AirJobs.cz provozuje společnost Personal One, s.r.o.

Související