Rudolf Šlehofer pracuje v Plzeňském Prazdroji od počátku své profesní kariéry. V uplynulých 13 letech získal zkušenosti v odděleních nákupu, řízení rizik, správy nemovitostí nebo rozvoje podnikových systémů. V nové pozici bude mít na starosti péči o historické dědictví a rozvoj prohlídkových tras a turismu společnosti, jejichž součástí je i péče o tradiční výrobu Pilsner Urquell zrajícího v dubových sudech ve sklepech, bednářskou dílnu - poslední svého druhu ve střední Evropě, akreditovaný pivovarský archiv a pivovarské muzeum. Zároveň bude pokračovat v rozvoji návštěvnických tras a přípravě kulturních akcí v pivovaru, které se těší velké oblibě návštěvníků.

„V loňském roce pivovar navštívilo přes 750 000 lidí a naše trasa Pilsner Urquell se zařadila v rámci portálu Trip Advisor.com mezi 10 procent nejlépe hodnocených turistických destinací na celém světě. Je pro mě ctí, že můžu pokračovat v rozvoji této oblasti aktivit Plzeňského Prazdroje a přinášet lidem z Čech i celého světa možnost osobního zážitku a setkání s našim pivem, lidmi i společností prostřednictvím prohlídek a akcí v našich pivovarech,“ říká Rudolf Šlehofer.

Rudolf Šlehofer střídá v této pracovní pozici Jindřišku Eliáškovou, která bude nadále s Plzeňským Prazdrojem spolupracovat jako poradce v oblasti historického dědictví, tradic, historických sbírek a archiválií.

Související