George Michalopoulos (35) začal pracovat ve společnosti Wizz Air v roce 2010 jako vedoucí oddělení pro řízení cen a tržeb (Head of Pricing and Revenue Management) a v květnu 2015 byl povýšen na pozici vedoucího síťového vývoje, plánování a prodeje (Head of Network Development, Scheduling and Sales).

Před svým příchodem do společnosti absolvoval rozsáhlou kariéru v oblastech řízení obchodních činností a tržeb ve společnostech Flybaboo a Blu-Express.

Je švýcarským, britským a řeckým občanem a je držitelem bakalářského a magisterského titulu v oborech managementu a strojírenství na Stanfordově univerzitě.

George Michalopoulos nahradí na své nové pozici Györgyho Abrána, který se po 12 letech ve společnosti Wizz Air rozhodl, že ji od září 2016 opustí.

József Váradi, předseda představenstva společnosti Wizz Air, řekl: „Jsem rád, že dnešní oznámení je dalším příkladem, kdy povyšujeme našeho velmi talentovaného zaměstnance. George prokazoval během uplynulých 6 let skvělé kompetence v oblastech vedení a pracovního nasazení. Jím vedené oddělení dosahuje skvělých výsledků. Tím opět potvrzujeme aplikaci základního přístupu společnosti Wizz Air v oblasti zaměstnanosti, na jehož základě odměňujeme odhodlání, cílevědomé usilování a tvrdou práci kariérním postupem do nejvyššího vedení. Rád bych také poděkoval Györgymu za jeho tvrdou práci po uplynulých 12 let a přeji mu úspěch v jeho budoucích aktivitách.“

Související