Společnost Grafton Recruitment byla založena v roce 1994 a v současné době je zastoupena 14 pobočkami po celé ČR: v Praze, Brně, Jihlavě, Ostravě, Ústí nad Labem, Českých Budějovicích, Plzni, Zlíně, Liberci, Olomouci, Hradci Králové a Kolíně. Nabízí řešení v otázkách náboru, ať už se jedná o jednorázové vyhledání zaměstnance nebo velkoobjemové nábory pro soukromý i veřejný sektor. Specializuje se dále na agenturní zaměstnávání formou dočasného přidělování.

Hana Sládková vede plzeňskou a Aneta Klementová královéhradeckou pobočku agentury Grafton Recruitment - čtěte ZDE

Kateřina Podlahová vedoucí liberecké pobočky agentury Grafton, Eva Boczanová regionální vedoucí - čtěte ZDE

Kateřina Tkadlecová a Ondřej Kolínek na nových pozicích v agentuře Grafton Recruitment - čtěte ZDE

 

Šárka Taxová, Grafton RecruitmentŠárka Taxová absolvovala magisterské studium PEF ČZU, v této době stála u zrodu nové pobočky mezinárodní studentské organizace AIESEC. Absolvovala zahraniční stáž v OMV v Sarajevu, o návratu se podílela na HR projektu pro ExxonMobil. Od roku 2006 působí v personální agentuře Grafton Recruitment, kdy si prošla několika oblastmi náboru a vedla pražskou pobočku. Po návratu z mateřské dovolené byla vedoucí týmu a nyní opět vede část pražského týmu Grafton Recruitment. Koníčky a relaxací jsou pro Šárku její rodina, cestování a přátelé.

 

Veronika Hejduková, Grafton RecruitmentVeronika Hejduková působí v Grafton Recruitment v Praze od roku 2012, naposledy jako vedoucí týmu v oblasti Business Services, která se zaměřuje především na spolupráci s centry sdílených služeb. Nyní se v Praze ujímá role Branch manažerky pro Business Services, kterou má v plánu dále rozvíjet. Mezi její záliby patří sport, cestování, cizí jazyky a kultura obecně.

 

 

Michaela Dimitrová, Grafton RecruitmentMichaela Dimitrová vystudovala sociologii na Filozofické fakultě a demografii na Přírodovědecké fakultě Univerzity Karlovy. Ve společnosti Grafton Recruitment poslední 3 roky vedla tým Temporary Staffing, který se specializuje na dočasné přidělování zaměstnanců do administrativy. Nově bude v Praze zastávat pozici Branch manažerky pro Temporary Staffing.

 

 

Radka Čechová, Grafton RecruitmentRadka Čechová, která doposud zastávala v Graftonu pozici Branch manažerky Recruitment & Temporary Staffing v Praze, se nově stává Regionální ředitelkou pro Prahu a Čechy.

 

 

 

 

 

Jana Doleželová, Grafton RecruitmentJana Doleželová, která byla oblastní manažerkou pro Moravu, přechází na pozici Regionální ředitelky pro Moravu a Jihočeský kraj.

Související