Josef Šimána bude mít zodpovědnost za uvedení nových světových módních značek v Čechách a na Slovensku, rozšíření nabídky produktů a redesign stávajících a otevírání nových prodejních míst. Josef Šimána má více než 12 letou praxi v retailu, zkušenosti s řízením společnosti a vedením lidí, které získal za dobu svého působení v Potten & Pannen. Sám Josef komentuje změnu svého působiště jako příležitost podílet se na vybudování silné společnosti v oblasti módy s unikátně silným e-commerce a možnosti přinést novinky ve fashion segmentu na československý trh. Spolumajitelé Marián Vrtoch a Jana Jusnová budou nadále zodpovědní za strategické řízení a vztahy s dodavateli.

Mezi další priority společnosti patří spuštění moderního e-shopu a práce na rozvoji služeb pro zákazníky. Právě na výrazném vylepšení klientského servisu hodlá Premium Fashion Brands stavět svou strategii. Výběr kolekcí v zahraničí bude například nově probíhat ve spolupráci s předními stylisty, fashion odborníky z médií a blogery, kteří budou zároveň poskytovat komplexní poradenství zákazníkům.

„Věřím, že Premium Fashion Brands má potenciál stát se velmi rychle lídrem v oblasti určování trendů a zavést u nás revoluci v online módním prostoru. Velmi si vážím této příležitosti, kde budu moci uplatnit své bohaté zkušenosti se zaváděním prémiových značek na trh a to v Čechách i na Slovensku.“ říká Josef Šimána.

 

Související