Petr Kotora se stal ve společnosti CBRE členem týmu Industrial & Logistics. Nastupuje na pozici Senior Industrial Consultant. Titul MBA získal na International Business School. V sektoru dopravy a logistiky se pohybuje od ukončení studia a už více než 20 let. Praktické zkušenosti, zejména ze skladové logistiky, získal na pozicích produktového manažera a ředitele pobočky logistických nadnárodních korporací, jako je GEIS CZ, DHL Express CZ nebo KUEHNE & NAGEL. Hovoří plynně anglicky, částečně také německy a rusky.

„Petr přináší do týmu Industrial & Logistics bohaté zkušenosti v oblasti dopravy. Díky tomu jsme schopni poskytnout našim klientům konkurenční výhodu, kdy pomůžeme při rozhodování o řešení dodavatelského řetězce již před realizací této realitní transakce,“ uvedl Bert Hesselink, Head of Industrial & Logistics ve společnosti CBRE.

 

Ondřej Laně byl jmenován Director of Asset Services Retail společnosti CBRE. Ondřej se připojil k CBRE po téměř osmi letech, které strávil v roli Asset manažera ve společnosti CBRE Global Investors/ING REIM. Ve své pozici je zodpovědný za vedení týmu Asset Services Retail a řídí týmy CBRE na jednotlivých obchodních centrech.

V minulosti Ondřej Laně zastával pozici Asset manažera řady nemovitostí od kanceláří až po retail. Svou kariéru v retailu zahájil před dvanácti lety jako marketingový manažer plzeňské Olympie. Zkušenosti z portfolia nemovitostí, které během uplynulých let řídil, jej kvalifikují i ke krizovému managementu obchodních center a řešení obtížných situací pod tlakem konkurence i vlastních nájemců.

 

Související