Jaguar Land Rover Austria GmbH je importérem britských luxusních vozů značek Jaguar a Land Rover pro Rakousko a Českou republiku.

 

Alexander Vyšek bude zodpovědný za obě značky pro Českou republiku a Rakousko a má na starosti především strategické a provozní řízení. Odpovědný bude generálnímu řediteli panu Peterovi Modelhartovi. Alexander Vyšek odstartoval svou kariéru u Raiffeisen Zentralbank (RZB) v Rakousku. Během ekonomických studií ve Vídni a Velké Británii přešel do automobilového průmyslu a pracoval pět let pro General Motors v Rakousku na různých pozicích. Od roku 2010 zastával pozici prodejního ředitele pro Českou republiku společnosti Jaguar Land Rover Austria.

 

Ivo Řehák dosud zastával pozici Sales Area Manager pro Českou republiku. Nyní se na pozici Business Operations Managera Jaguar Land Roveru pro ČR bude starat o rozvoj obchodní sítě, marketing a prodej. Je přímo odpovědný obchodnímu řediteli JLR panu Georgu Staudingerovi. Ivo Řehák vystudoval průmyslovou školu a svojí kariéru odstartoval ve společnosti Konica Minolta, kde byl více než osm let zodpovědný za prodejní a marketingové oddělení. Před nástupem do společnosti Jaguar Land Rover v roce 2012 měl Ivo Řehák pět let na starosti marketingové aktivity společnosti Baumax v České republice a na Slovensku.

Související