Vincent Peeters byl s platností ke dni 1. prosince 2016 jmenován byl do pozice výkonného ředitele skupiny Business Lease Group. Od roku 2015 je výkonný ředitelem Business Lease Nederland a předtím zastával několik vyšších manažerských pozic v B2B sektoru, konkrétně v Compass Group.

Paul Zekhuis, výkonný ředitel AutoBinck Group ke jmenování uvedl: „Jsme velmi rádi, že Vincent nastupuje na pozici výkonného ředitele Business Lease Group. Za dobu svého působení v Business Lease Netherlands prokázal své schopnosti úspěšně řídit silný proces změny, viz představení privatelease.com. Ve své nové roli se Vincent zaměří na rychlou expanzi inovativních služeb v rámci Business Lease Group.“

Po více než 11letém vedení společnosti Business Lease se její výkonný ředitel Harm Nijlunsing rozhodl, že ke dni 1. října 2016 z funkce odstoupí. Zpočátku se bude věnovat cestování a poté se zaměří na členství v dozorčí radě a poradenství společnostem.

„Jsme Harmovi velmi vděční za rozvoj společnosti v Nizozemí a ve střední a východní Evropě a stejně tak i za přípravu společnosti na digitální éru. Je nám líto, že odchází, ale respektujeme jeho rozhodnutí a přejeme mu všechno nejlepší,“ sdělil Rolf Lauret, prezident Autobinck Group.

Finanční ředitel Dick van der Vis souhlasil, že se po dobu do 1. prosince ujme vedle svých vlastních povinností také funkce výkonného ředitele Business Lease Group.

 

Související