David Nath (34) nově dohlíží na silný tým hotelových expertů. Na starosti má převážně poradenství a konzultace v oblastech hotelových investic, výběr hotelového provozovatele, developerské poradenství a oceňování hotelů.

Do společnosti Cushman & Wakefield nastoupil v roce 2014. V rámci svého působení byl mimo jiné zodpovědný za prodeje hotelů Parkhotel Prague a Vienna House Easy Chopin Prague. V minulosti pracoval jako člen představenstva nemovitostního investičního fondu Keystone Hospitality Fund v Lucembursku. Předtím strávil 7 let ve vrcholovém managementu mezinárodní hotelové provozní a investiční společnosti se zaměřením na rozvoj hotelové sítě ve střední a východní Evropě.

„Povýšení Davida Natha na pozici vedoucího hotelového týmu pro střední a východní Evropu považuji za velice přínosné. Věřím, že dále rozvine vedoucí pozici poradenské společnosti Cushman & Wakefield na trhu hotelových nemovitostí, což je oblast trhu, která vyžaduje vysokou specializaci a odbornost. V průběhu času jsme si vybudovali silnou základnu klientů a opravdu profesionální tým. David je pro svou novou roli ideální,“ říká Frederic Le Fichoux, partner a vedoucí hotelových transakcí v kontinentální Evropě.

David Nath je od roku 2015 členem Královského institutu diplomovaných znalců (Royal Institution of Chartered Surveryors, RICS). Dále je absolventem fakulty Účetnictví a finance na Mezinárodní Univerzitě v Praze (2011). Je také certifikovaným finančním manažerem (2011). Hovoří dvěma cizími jazyky – anglicky a německy. Ve volném čase se věnuje převážně svým dětem a cestování po Evropě.

 

Související