Katarína Brydone působí ve společnosti CBRE více než 10 let a to převážně v oblasti investic. Dříve se specializovala na akvizice a likvidace komerčních nemovitostí v České republice. Ve své praxi se setkala se všemi typy komerčních nemovitostí, v poslední době se však více zaměřila na retailové investice.

Nejvýznamnější transakcí byla akvizice budovy Palladium v roce 2015, kde zastupovala Union Investment. Jednalo se o největší obchod v české historii a zároveň nejvyšší hodnotu transakce na jediné aktivum v rámci CEE regionu. Katarína také působila jako poradce během pořízení Atrium Flora, kde zastupovala Atrium European Real Estate a při prodeji Futurum Hradec Králové zastupovala Heitman, GE Capital a TK Development.

"V CBRE máme řadu retailových služeb. Jsem si jistý, že díky Kataríně, jsme schopni vhodně integrovat všechny naše retailové služby a poskytnout tak našim klientům výhody našeho know-how a zkušeností, které v oblasti retailu máme,“ dodává Richard Curran, Managing Director společnosti CBRE.

Katarína získala magisterský titul na Property Investment and Management v Nottingham Trend & Sheffield Hallam University, dále magisterský titul na Management and International Business z Nottingham Trent University ve Velké Británii a bakalářský titul v oboru Veřejná ekonomika a správa z University Mateja Bela na Slovensku.

Související