Kateřina Gazdíková je novým Senior PR konzultantem a zaměřuje se především na lifestylovou komunikaci, kampaně a strategie pro klienty ze sektorů letectví nebo hotelnictví, například Emirates Airline a Four Seasons. Její pracovní náplň zahrnuje i činnosti v oblasti nového byznysu a HR.

Před nástupem do Best Communications pracovala pět let v AMI Communications pro klienty ze segmentu rychloobrátkového zboží čítající retailové, automobilové a kosmetické značky. Specializuje se také na PR aktivity s využitím celebrit a komunikaci se společenskými a bulvárními médii.

Magisterský titul získala v oboru Učitelství českého a anglického jazyka na Univerzitě Palackého v Olomouci.

Tomáš Kaplan nastoupil na pozici Account Manager a je zodpovědný za přípravu a realizaci PR strategií, kampaní a speciálních projektů pro klienty z oblasti financí, zdravotnictví a průmyslu, mezi jinými Bell Helicopter, Renishaw, Bioinova, DLA Piper či Horizon Holding – izraelskou developerskou společnost.

Má bohaté zkušenosti v oboru a pracoval před příchodem do Best CommunicationsAMI Communications.

Vystudoval mediální studia a žurnalistiku na Fakultě sociálních studií a český jazyk a literaturu na Filozofické fakultě Masarykovy university v Brně.

„Kateřina a Tomáš jsou oba velkým přínosem pro Best Communications a je mou velkou ctí je u nás uvítat. Věřím, že nám jejich mnohaleté zkušenosti v PR pomohou vytvořit ještě silnější tým, obzvláště pro oblast zdravotnictví a rychloobrátkového zboží,“ říká Euan Edworthy, CEO Best Communications.

 

Související