Tomáš Pícha má zkušenosti s prodejem nemovitostí, znaleckými posudky, geometrickými plány či katastrem nemovitostí a obecný přehled na trhu s nemovitostmi. V CBRE nyní využívá svých znalostí k tvorbě databáze pozemků vhodných pro průmysl a logistiku a u nových skladů se nabízí i možnost využití brownfieldů.

V oblasti nemovitostí se pohybuje od roku 2012. Ve státním sektoru, na Ministerstvu obrany, hospodařil s nemovitostmi různého charakteru.

Absolvoval magisterské studium na Jihočeské univerzitě v Českých Budějovicích, program pozemkových úprav a převodu nemovitostí. Mluví anglicky.

“Jsme potěšeni, že Tomáš posílí náš Industrial & Logistics tým. Díky jeho zkušenostem jsme schopni našim klientům poskytnout komplexní služby a vést naše klienty celým procesem akvizice či prodeje nemovitostí,” říká Bert Hesselink, Head of Industrial & Logistics, společnosti CBRE

Oddělení Industrial & Logistics společnosti CBRE se specializuje na poradenské služby klientům a transakce v oblasti prodeje i pronájmu nemovitostí, dále prodeje pozemků, akvizic a správy nemovitostí. Díky rostoucí poptávce ze strany klientů a obtížnosti získat v České republice pozemky a k nim i povolení, se CBRE rozhodla rozšířit své služby o poradenství v oblasti akvizic a prodeje pozemků.

Související