Frank Mike Heuer nově zastává pozici Head of Office Agency. Na starosti má agendu spojenou s pronájmem kancelářských, maloobchodních a logistických prostor a odborné poradenství. Se svým týmem poskytuje komplexní poradenství společnostem, které na českém trhu již působí, případně se na vstup do České republiky teprve připravují. V úzké spolupráci se Stewartem Thomsonem, Managing Directorem BNP RE, bude zodpovědný i za další rozšiřování portfolia klientů i spravovaných nemovitostí.

Frank Mike Heuer působí na českém trhu nemovitostí už bezmála čtvrtstoletí. Za tu dobu se podílel na mnoha nájemních transakcích pro společnosti jako T-Mobile, OBI, ABN AMRO, Citibank (call centre), Pilkington, White & Case, DLA Piper, Johnson & Johnson Vision Care, Scania a mnoho dalších.

Posledních deset let Frank M. Heuer zastával pozici leasingového a marketingového ředitele v developerské společnosti LORDSHIP.

 

Lena Popová se stala novou oporou Franka M. Heuera v týmu Office Agency. Svojí kariéru odstartovala ve společnosti Flow East a Flow Management, kde působila osm let. Během své kariéry na tuzemském realitním trhu si osvojila jak požadavky pronajímatelů, tak potřeby nájemců. Je proto ideální negociátorkou v případě relokací nebo předjednání smluvních vztahů.

Lena se podílela na zprostředkování pronájmů společnostem jako Mitsubishi Electric Europe, Rowan Legal advisory, Commerzbank, QBE Insurance nebo Colonnade (Fairfax).

 

Martin Kobylka je další výraznou tváří Office Agency v BNP Paribas Real Estate Česká republika. Během své 22-leté realitní praxe pracoval jako leasing manager v renomovaných společnostech jako například Lordship, kde působil 8 let, a CPI Property Group.

K jeho nejvýznamnějším pronájmům patří například ANF Data, MetLife, MOL Group nebo xEviso. Z dalších pak Price f(x) , eCommerce Kofola nebo Seznam.cz.

 

Konečně poslední personální posilou je Marek Pohl, který nastoupil jako Senior Valuer. Od roku 2009 působil ve znaleckém ústavu EQUITA Consulting na pozici konzultanta v oddělení oceňování nemovitostí. Obdobnou náplň má i v BNP, kde je zodpovědný za služby spojené s oceňováním, a to v úzké spolupráci s týmem Advisory & Consulting.

Marek Pohl je coby absolvent ČVUT, obor Konstrukce pozemních staveb, certifikovaným odhadcem nemovitostí. Mezi jeho nejvýznamnější klienty patřily společnosti jako REICO, PPF Real Estate, PPF banka, Česká spořitelna, Sekyra Group, Pražská teplárenská, CBRE GI a další.

 

Portfolio BNP Paribas Real Estate CR tvoří v Praze více než 65 000 metrů čtverečních kanceláří a maloobchodních prostor. Ty se nacházejí v nejatraktivnějších lokalitách v České Republice. V Praze se jedná vedle Myslbeku a komplexu Na Příkopě 23, 25 a 27 o administrativní objekty Smíchov Gate na Andělu a International Business Center v Karlíně.

Související