Barbora Dlabáčková nastoupila do Best Communications před šesti lety poté, co pracovala jako novinářka v lifestylových titulech. Její tým se stará o klienty z odvětví technologií, finančnictví, zdravotnictví a lifestylu. Mezi největší společnosti, za jejichž public relations zodpovídá, patří Emirates, Enterprise Investors, Four Seasons, Renishaw a PUMA.

„Bára vynikala od chvíle, kdy nastoupila do Bestu. Coby bývalá novinářka rozumí požadavkům médií do hloubky a se svým velkým mezinárodním rozhledem je klientům brilantním poradcem. Bára je okouzlující a rozhodná žena, která se zasloužila o řadu úspěchů našich klientů v mediální branži. Myslím, že Bára představuje novou generaci PR profesionálů ve střední Evropě, a je mi ctí ji jmenovat partnerem v Best Communications,“ uvedl Euan Edworthy.

Barbora Dlabáčková řekla: „Best je mezinárodní agentura, která si klade za cíl přinést ty nejlepší postupy z Velké Británie, USA a Evropy klientům v České republice. Snažíme se měnit zažité standardy komunikace v tradičních médiích, na sociálních sítích a být inovativní i v rámci naší spolupráce s klienty. Užívám si každou minutu v Best Communications a netřeba říkat, že jsem velmi poctěna rozhodnutím Euana jmenovat mě partnerem.“

Barbora Dlabáčková získala dva tituly na Univerzitě Karlově v Praze, jeden ze žurnalistiky a mediálních studií na Fakultě sociálních věd a druhý z estetiky na Filozofické fakultě. Plynně hovoří anglicky a německy, má základní znalosti ruštiny a řečtiny. Ve volném čase se věnuje studiu francouzštiny.

Související