Bohumír Přeučil na novou pozici povyšuje z pozice Dealer Development Manager, kterou zastával od doby svého nástupu do společnosti v roce 2010. Jeho cílem v nové roli ředitele značky pro střední a východní Evropu je navázání na úspěšné předešlé roky, růst Harley-Davidson v rámci regionu, udržení stoupajícího trendu prodeje motocyklů a samozřejmě rozvoj týmu, který patří mezi jeden z nejúspěšnějších v rámci celé struktury značky.

Do Harley-Davidson nastoupil v roce 2010, rok poté, co vznikla v Praze centrála pro střední a východní Evropu a v rámci týmu je tedy profesně druhým nejstarším. Od svého nástupu až do nynějška zodpovídal za rozvoj dealerské sítě regionu, která se za dobu jeho působení rozrostla z 12 dealerství na současných 24.

Nový šéf zastoupení Harley-Davidson CEE působí v oblasti automotive celý svůj profesní život. Před nástupem do Harley-Davidson strávil 17 let ve Fiat Auto ČR a Fiat Auto SR, kde se propracoval na pozici Market Manager pro český i slovenský trh.

Povýšení Bohumíra Přeučila na pozici ředitele zastoupení regionu střední a východní Evropy vychází z jeho dlouhodobě dobrých výsledků v rámci týmu i z detailní znalosti prostředí a pracovní problematiky.

„Povýšení do nové pozice vnímám jako ocenění a poctu, ale zároveň i jako velkou zodpovědnost, zejména díky úspěšným předešlým rokům, kdy jsme předčili celou řadu očekávání a na které je třeba navázat, a zároveň se posunout ještě dále. Na druhou stranu jako výhodu chápu, že v rámci kanceláře Harley-Davidson střední a východní Evropy působím téměř od začátku, nemusím se tedy seznamovat s týmem ani problematikou našeho segmentu jako takového a mohu naopak plynule navázat na naši práci v minulých letech, jen z trochu jiné pozice a úhlu,“ říká nový ředitel H-D CEE.

V letošním roce se Bohumír Přeučil zaměří zejména na další rozvoj značky, její potenciál a udržení stoupajícího trendu posledních let.

Vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze. Je ženatý, má dva dospělé syny.

 

Související