Jan Rydl (45) bude v Arnold Investments zodpovídat za vyhodnocování investičně zajímavých nemovitostí, péči o klienty jak na straně prodejců, tak kupců, či správu klientských náležitostí zahrnující jednání, prohlídky nemovitostí, sjednávání transakcí a obecné poradenství.

Před příchodem do společnosti Arnold Investments působil 7 let jako technický ředitel stavební společnosti Castelli v Praze. Do jeho kompetencí spadalo plánování a řízení stavebních procesů, příprava rozpočtů, alokace zdrojů, dohled nad dodržováním norem, vedení týmu stavebních manažerů, výběr dodavatelů, jednání s investory a projektanty a komunikace s úředními orgány.

Pracoval také jako generální ředitel realitní společnosti Ponte Carlo Solutions a projekční společnosti Ponte Carlo Projekt, jež obě spadají do skupiny Ponte Carlo Group. Působil také jako projektový manažer v Tebodin Czech Republic, technický ředitel společnosti FIM Group a dva roky působil v rámci Stálé delegace České republiky při NATO v Bruselu.

„Těší mě, že Jan, který v českém stavebnictví působí od roku 1996 a na území Prahy realizoval přes 40 projektů, nyní své bohaté zkušenosti přináší do Arnold Investments. Zejména jeho znalosti z oboru výstavby nemovitostí a technický přehled v kombinaci s jeho komunikativní osobností skvěle zapadají do naší strategie,“ řekl generální ředitel Arnold Investments Markus Arnold. „Janův přechod z oblasti realizace staveb do investičního sektoru v roce 2013 byl ideální přípravou pro jeho novou roli investičního makléře.“

Jan Rydl se v pražské kanceláři Arnold Investments stane součástí rostoucího týmu, který naposled získal posilu v roce 2016 v podobě investičních poradců Zuzany Čurdové a Petra Vomáčky.

Nábor nových zaměstnanců je součástí regionálních plánů společnosti, jež tak rozšiřuje své působení na poli investičního poradenství při nákupu nemovitostí v hlavních městech zemí střední Evropy.

 

Související