Stanislava Šremrová bude mít zaúkol budování povědomí o všech produktech v rámci jednotné komunikace LEO Express, a to na všech trzích společnosti.

Do LEO Express přichází po několikaletém působení ve švýcarské centrále společnosti L’OCCITANE EN PROVENCE, kde pracovala jako marketingová koordinátorka pro nové trhy se zaměřením na budování brandu (JAR a skandinávské země). Předtím působila v pražské pobočce L’OCCITANE Central Europe a v konzultační firmě Profit Booster.

„Portfolio našich služeb je široké – od vlakových a autobusových linek po door2door služby jako odvoz domů nebo e-koloběžky, rychle expandujeme na nové trhy, konsistentní adresná komunikace je proto klíčová,“ říká Šremrová a zároveň vysvětluje, co ji na práci pro LEO Express upoutalo: „Veřejná doprava je jedno z nejdynamičtějších odvětví, našimi produkty měníme vztah cestujících k veřejné dopravě.“

Práce pro dopravce jako je LEO Express má stále start-upovou dravost, rychlost a zvídavost. Stanislava se dokáže rychle zorientovat na nových trzích a respektovat specifika jednotlivých regionů,“ doplňuje CEO Peter Köhler.

Vystudovala VŠE, obory Mezinárodní obchod a Komerční komunikace, mluví anglicky a francouzsky.

Její oblíbenou aktivitou je, samozřejmě, cestování.

Související