Jakub Šebesta (39) se ujme vedení největšího importéra užitkových vozů do ČR s platností od 1. června 2017. Ve funkci vystřídá Jana Procházku.

Ve společnosti Porsche Česká republika pracuje od roku 2011, naposledy jako koordinátor produktového marketingu. Před svým příchodem k importérovi koncernových vozů byl pět let výkonným ředitelem společnosti SUZAMOTO, jednoho z předních prodejců motocyklů na českém trhu.

Přicházím do nové funkce v mimořádně zajímavé ale také náročné době, kdy uvádíme na trh nový Crafter,“ řekl Jakub Šebesta. „To je skutečná výzva a současně příležitost, protože s Crafterem chceme naše postavení zásadně posílit v segmentu, kde jsme zatím nebyli dostatečně zastoupeni. Kromě nově vyvinutého vozu oceněného mezinárodním titulem Van of the Year 2017 se můžu spolehnout na velmi zkušený tým importéra i motivovanou prodejní síť. Věřím, že Crafter začne psát další úspěšnou kapitolu historie značky Volkswagen Užitkové vozy.“

„Jsme se jisti, že v Jakubovi Šebestovi získává značka Volkswagen Užitkové vozy zkušeného odborníka, který má rozsáhlé know-how nejen na úrovni dovozce, ale také prodeje koncovému zákazníkovi, a díky tomu výrazně přispěje k dalšímu růstu jedničky českého trhu v užitkových vozech,“ uvedli jednatelé Porsche Česká republika Vratislav Strašil a Franz Pommer.

Související