Michał Białas do Accolade přichází z pozice ředitele pro korporátní klientelu Bank Zachodni WBK. Vedle stávajících projektů bude mít v Accolade na starosti i další chystanou expanzi na polském trhu podnikatelských nemovitostí.

„Michał Białas bude mít zásadní podíl na péči o investice Accolade v hodnotě bezmála tří miliard korun. Současně bude mít na starosti i vyhledávání a dokončování dalších investičních příležitostí mezi polskými průmyslovými parky,“ říká Milan Kratina, CEO skupiny Accolade. „S ohledem na chystanou expanzi jsme přesvědčení, že Michałovi rozsáhlé znalosti polského nemovitostního trhu budou pro Accolade nedocenitelným přínosem,“ dodává Kratina.

„V Bank Zachodni WBK jsem strávil bezmála jednu dekádu. Začínal jsem tu svoji kariéru. Takže nastoupit do Accolade je pro mě velká věc. Měl jsem na starosti financování nemovitostních projektů. Tyto zkušenosti si beru s sebou do Accolade. A očekávám, že portfolio polských projektů Accolade se s mojí pomocí úspěšně rozroste,“ říká Michał Białas, nový Country Manager Accolade pro Polsko.

„S Michalem jsme v Bank Zachodni WBK spolupracovali na projektu výstavby průmyslového parku ve Štětíně, kde Accolade oživila areál s historií válečné výroby Messerschmittů a následně socialistické kabelovny. Je to velký profesionál a skvělý člověk,“ říká Lukáš Répal, ředitel pro správu stávajících a akvizice nových nemovitostí skupiny Accolade, pod kterého bude řízení Polska nadále spadat

Michał Białas byl doposud ředitelem pro korporátní klientelu Bank Zachodni WBK se zaměřením na financování nemovitostních projektů – kancelářských, retailových, průmyslových i rezidenčních. Dříve v bance působil jako team leader nemovitostních specialistů; když předtím sám před sedmi lety začal svou pracovní kariéru v Bank Zachodni WBK jako juniorní specialista pro nemovitosti. V roce 2014 byl oceněn za nemovitostní projekt roku díky financování projektu kancelářského mrakodrapu Q22 ve Varšavě, který si za své polské sídlo později vybrala společnost Deloitte.

 

Související