Marek Kontriš vystudoval Fakultu managementu na Univerzitě Komenského v Bratislavě. Svoji profesní dráhu zahájil v reklamní agentuře Mark/BBDO a v následujících letech ještě působil v několika dalších významných společnostech v tomto oboru. V těchto agenturách měl na starosti významné klienty, mezi které patřily banky, mobilní operátoři nebo společnosti z odvětví moderních technologií.

Od května 2006 zastával post vedoucího marketingového oddělení v Raiffeisenbank, kde pečoval o rozvoj a marketing pobočkové sítě. Před nástupem k RE/MAX pak působil v marketingovém týmu finského developera YIT, ve kterém se podílel mimo jiné na úspěšné kampani "Nakoukněte ke Koukalům”, jejíž tvářemi byla úspěšná česká biatlonistka Gabriela Koukalová a její manžel Petr Koukal. Zde tak získal cenné zkušenosti pro marketing nemovitostí a s tím spojených služeb.

„Marka jsme si vybrali díky jeho bohatým zkušenostem s marketingem a podporou prodeje. Jsme ve fázi, kdy rosteme dvouciferným tempem a chceme zvyšovat počet kanceláří i makléřů. Marketingový tým by měl mít na těchto aktivitách zásadní podíl,“ říká Milan Žák, generální ředitel RE/MAX.

Ve svém volném čase se věnuje rodině, fotografování, horské cyklistice a lyžování. Se svou manželkou rád vyhledává kvalitní gastronomii a koncerty vážné hudby.

Související