Ondřej Smékal bude mít v nové pozici na starosti především posílení řízení firmy na denní bázi. „Ondra se bude starat o operativní chod firmy a jednotlivých oddělení. Jeho úkolem je nejen vylepšovat procesy, ale zejména prohlubovat spolupráci mezi jednotlivými týmy. Z toho pak budou těžit naši klienti,” říká Jan Penkala, CEO společnosti. Ondřej Smékal se zároveň stává členem nejužšího vedení firmy, jehož součástí je dále Jan Penkala, jednatel Roman Oravec a spoluzakladatel Tomáš Fikar.

Pozici vedoucího oddělení Performance zastane David Vurma, který doposud řídil tým specialistů na digitální media. Nově bude mít na starosti obě oddělení.

K změnám došlo také na dalších pozicích. „Naší dlouhodobou ambící je zapojit do vedení firmy větší množství žen,“ prozrazuje Jan Penkala, podle něhož se tak již děje na úrovni širšího vedení.

V oddělení Performance zastává roli hlavního strategisty Petra Pacáková, lídry jednotlivých týmů jsou zase Andrea Štefková a Vendula Šteflová. Další výraznou posilou se stala Katka Bláhová, která bude mít ve společnosti na starost veškeré HR aktivity.

Související