Rudolf Žůrek (41) bude mít v DPD na starosti řízení provozního oddělení. Mezi jeho hlavní agendu bude patřit rozvoj celé přepravní sítě včetně zajišťování kvalitativně nejlepších služeb na trhu a vytváření takového prostředí pro dopravce a kurýry, aby společnost i nadále plnila roli preferovaného zaměstnavatele a partnera.

Rudolf Žůrek má bohaté zkušenosti v oblasti řízení a logistiky, dříve pracoval na vedoucích pozicích například v Delta Pekárny, Doosan Bobcat a Alza.cz. Právě v Alza.cz stál v roli ředitele logistiky za vybudováním infrastruktury a veškerými logistickými inovacemi.

”S více než patnáctiletými zkušenostmi v oboru logistiky a z toho devíti lety strávenými v Alze jsem měl pocit, že je čas se posunout dál a přijmout novou příležitost. Se znalostí prostředí a firemní kultury v DPD, která je mi velmi blízká, jsem jejich nabídku proto velmi kvitoval. Věřím, že společně s týmem motivovaných kolegů, které jsem měl tu čest již poznat, dokážeme posunout společnost o krok kupředu a upevnit tak status logistického lídra na trhu,” říká Rudolf Žůrek, nový provozní ředitel DPD.

“Velice si vážím, že můžeme v DPD přivítat člověka takových profesních kvalit, jakými Rudolf bezesporu disponuje. Nepochybuji, že u nás bude moci zúročit své bohaté zkušenosti, pomůže nám upevnit pozici lídra v oblasti služeb a vybudovat obdobné postavení na trhu i z pohledu atraktivnosti pro kurýry a další kolegy,” uvádí Ondřej Vaňha, výkonný ředitel DPD CZ.

Rudolf Žůrek se ve volném čase věnuje své rodině, rád hraje golf a jezdí na motorce.

Související