Marián Nič (41) přichází na místo ředitele telekomunikační divize srovnávacího portálu Ušetřeno.cz, která se zaměřuje na monitorování a srovnávání aktuální nabídky tarifů mobilních operátorů včetně pevného a mobilního internetu.

Marián Nič dříve působil jako business konzultant ve společnosti Creative Dock. Pracoval rovněž v různých společnostech ze skupiny KKCG. V letech 2012 až 2014 byl součástí divize Nová média České televize, kde měl na starost multiplatformní projekty a oddělení sociálních sítí. Rovněž působil jako redaktor slovenského listu SME a jako dopisovatel Lidových novin. Část své kariéry strávil prací ve společnostech O2 a Vodafone.

Založil několik společností a digitálních projektů v neziskovém sektoru. Je spoluzakladatelem společnosti Crazy Tomato (nyní ProfiSMS), kde působil více než 7 let na pozicích generálního a obchodního ředitele.

Vystudoval politologii na Trnavské univerzitě a mezinárodní vztahy na FSV UK. Jeho zálibami jsou turistika, badminton a squash. Volný čas tráví také čtením, obzvláště odborné literatury se zaměřením na moderní historii a mezinárodní vztahy.

Související