Barbara Somogyiová bude řídit leasingové aktivity celé skupiny NEINVER v sedmi evropských zemích a 21 centrech, které v současnosti španělská společnost provozuje. Navíc bude určovat strategii všech nadcházejících projektů, jakými jsou například projekty v Amsterdamu nebo v Praze. V České republice v současnosti NEINVER realizuje nové outletové centrum Prague The Style Outlets nedaleko ruzyňského letiště.

„Těším se na tuto novou příležitost, díky které mohu dostat projekty a outlety společnosti NEINVER na stále vyšší a vyšší úroveň. Podílet se na budování celoevropské spolupráce mezi důležitými mezinárodními značkami a společností NEINVER je pro mě velkou motivací,“ říká Barbara Somogyiová, nová leasingová ředitelka NEINVERa dodává: „Je pro mě také ctí, že mohu pracovat pro jednoho z průkopníků outletového byznysu v Evropě. Jeden z důvodu, kvůli kterému jsem se rozhodla pracovat pro NEINVER byla příležitost podílet se na otevření Prague The Style Outlets u ruzyňského letiště v Praze.“

Barbara Somogyiová přichází do společnosti NEINVER z firmy Arcus Real Estate spadající pod skupinu Percassi, kde od roku 2014 pracovala na pozici vedoucí leasingu outletů pro italský trh. Hlavní náplní její práce bylo posilování partnerství s luxusními a módními značkami. Zaměřovala se především na luxusní outlety v metropolitních oblastech.

 „Díky Barbařině obsáhlému pracovnímu portfoliu, profesionální zkušenosti z více zemí a jejímu odhodlání dosahovat win-win solutions se můžeme spolehnout, že významně přispěje k posílení našeho současného portfolia a úspěšnému budování naší sítě. Zároveň je velkým přínosem i to že se narodila v České republice, zná tedy místní trh a může plynule komunikovat s našimi budoucími nájemníky v nově vznikajícím centru Prague The Style Outlets,“ uvádí Carlos González, generální ředitel společnosti NEINVER.

Nová leasingová ředitelka společnosti NEINVER studovala politické vědy na Columbia University v New Yorku a na Mount Holyoke College v Massachusetts, a také mezinárodní vztahy na Institut d'Études Politiques v Paříži.

 

Související