Esteban Davalos, pocházející z Ekvádoru, začal svoji kariéru u RB v roce 2005 jako Assistant Brand Manager pro Vanish v New Jersey. V následujících dvanácti letech prošel mnoha odděleními napříč různými zeměmi, včetně Spojeného království nebo Španělska, a jeho rukama prošly značky jako je Woolite, Finish nebo mezinárodní oddělení insekticidů (Repellent & Insect Protection).

„Veškeré zkušenosti, ať již osobní, nebo profesní, mě ovlivňovaly v mé kariéře, nicméně nejvíce jsem hrdý na to, že mohu pracovat pro společnost, pro kterou jsou spotřebitel a neustálé inovace vždy na prvním místě. Cílem RB je poskytovat inovativní řešení a jejich prostřednictvím pomoci lidem žít zdravější, šťastnější život. Už po první návštěvě Maďarska jsem věděl, že má hodně co nabídnout, a nemohu se dočkat, až s mou rodinou začneme objevovat poklady této země,“ řekl Esteban Davalos.

Se svým novým týmem si stanovili jako nejdůležitější cíl oslovovat takzvanou generaci Y, tedy osoby narozené v osmdesátých a devadesátých letech minulého století. V dalších šesti až dvanácti měsících plánují nabízet produkty a přinášet podněty především prostřednictvím digitálních kanálů, které pro tuto generaci představují mezeru na trhu.

Související