Michaela Zvadová nastoupila do CBRE na pozici Senior Leasing Consultant. Své praktické zkušenosti získala primárně během působení v retailovém oddělení Jones Lang LaSalle, mimo jiné také na pozici Head of Retail CR & SK, Associate Director nebo v LORDSHIP. Mezi její klíčové kompetence patřil pronájem obchodních ploch, udržení klíčových klientů a rozvoj nových obchodních vztahů, identifikace nových příležitostí a rozvoj obchodní činnosti, poradenská činnost nebo řízení a koučování zaměstnanců. Byla zodpovědná za řadu úspěšných projektů, jako je Centrum Chodov, Atrium Flora, Plzeň Plaza, Fashion Arena Praha, Avion Shopping Park Bratislava, Avion Shopping Park Ostrava, Galerie Harfa, Forum Liberec a mnoho dalších. Michaela mluví anglicky a částečně německy. Ve svém volném čase se věnuje rodině, relaxuje při projížďkách na koni, sportuje, cestuje nebo se prochází se psem.

Kateřina Boučková je na pozici Leasing Consultant další posilou týmu Shopping center. Své znalosti a praktické zkušenosti získala převážně na pozici Retail Agent v Jones Lang LaSalle, kde spolupracovala na projektech jako Palác Pardubice, Plzeň Plaza, Fashion Arena Outlet Centre, Forum Liberec, Avion Shopping Park Bratislava nebo Avion Shopping Park Ostrava. Je absolventkou Vysoké školy hotelové v Praze. Hovoří anglicky, částečně německy a francouzsky. Mezi její koníčky patří sport, rodina a cestování.


„Tentorokje pro odděleníretailu CBRE velmiúspěšný. Společnost CBRE získalatřinovémandátynasprávu a pronájemobchodníchcenter, a navícspravovaladalšítřiobchodnícentra, kteráletoszměnilavlastnictví. To jedůvodem, pročdáleposilujemenáštýmpronájmuobchodníchcenter. Jsemvelmipotěšena, že se Michaela i Kateřina rozhodlyspojit s našímúspěšnýmleasingovýmtýmem. Díkytomumohounašiklientitěžit z jejichbohatýchzkušeností, pracovníhonadšení a vysokéhoprofesionalismu,uvedla ke změně Katarína Brydone, Head of Retailve společnosti CBRE.

Veronika Tebichová, Head of Shopping Centre Leasing společnosti CBRE říká: „Jsem velice ráda, že se Michaela a Kateřina rozhodly nastoupit právě k nám. Věřím, že budou platnou posilou oddělení pronájmu obchodních center a jejich zkušenosti přinesou do týmu další know-how, které ocení především majitelé obchodních center, která spravujeme pro klíčové klienty.“

 

 

Související