Jiřina Kořínková se pohybuje v oblasti Human resources a personálního poradenství přes dvacet let a byla u začátků využívání metody Executive Search v České republice. V průběhu své kariéry pracovala v předních mezinárodních společnostech, jako je T-Mobile, RWE (nyní Innogy) či Monster Worldwide CZ. V posledních letech uplatňovala své zkušenosti jako Senior konzultant v české společnosti zabývající se řešením strategie náboru zaměstnanců.

„Práce v oblasti lidských zdrojů vyžaduje celého člověka. Čím více energie do lidí dáme, tím více se nám vrátí,“ komentuje Barbora Tomšovská, ředitelka společnosti Touchdown a doplňuje: „v současné době, kdy objem zakázek narostl, jsme doplnili náš tým, Jiřina je velkým přínosem, nejen díky profesním zkušenostem, ale i osobnímu přístupu.“

Jiřina Kořínková vystudovala Vysokou školu ekonomickou v Praze, fakultu výrobně ekonomickou. Je absoloventem řady kurzů a certifikací se zaměřením na řízení lidských zdrojů a firem, vedení a motivaci lidí a koučink manažerů. Hovoří dobře anglicky a němčinu s francouzštinou má na komunikativní úrovni. Mezi její zájmy ve volném čase patří turistika, cyklistika, lyžování, četba a divadlo.

Související