Tomáš Bělohoubek (41) bude ve své funkci jednatele a Chief Operating Officera zodpovědný především za Středisko služeb zákazníkům, skupinový program zaměřený na Operational Excellence a dále pak za oblasti změn firemní kultury. Společným jmenovatelem a prioritou pro všechna uvedená témata je projekt digitalizace. Před příchodem do společnosti E.ON pracoval nejdříve pět let v oddělení business development české pobočky T-Systems, dceřiné firmě Deutsche Telekom. Poté pracoval téměř deset let v konzultační firmě Detecon International, kde se soustředil na projekty zaměřené na strategii, (digitální) transformaci a korporátní finance, převážně v ICT a telekomunikačním sektoru, a to nejen v Německu a v Evropě, ale i na blízkém východě,  Asii, Africe a Latinské Americe. K jeho zálibám patří především alpinismus a cyklistika, rád věnuje historii a společenským diskuzím o globálních tématech.

Jana Hrabětová převzala k 1. září ve společnosti E.ON funkci vedoucí oddělení Rozvoj trhu a společnosti. K jejím hlavním úkolům bude patřit především rozvoj a řízení projektů v oblasti zákaznické zkušenosti (customer experience). Hrabětová vystudovala mezinárodní obchod na Vysoké škole ekonomické v Praze a mezinárodní vztahy na Univerzitě Karlově. Po ukončení studia pracovala jako business consultant v Accenture Prague a následně v další poradenské společnosti A. T. Kearney, kde měla na starost především klienty z energetického sektoru. Před příchodem do společnosti E.ON působila dva roky v energetické skupině MVV Energie CZ jako ředitelka strategie a rozvoje skupiny. Volný čas tráví ráda v přírodě a na horách, ráda lyžuje a jezdí na kole.

Tomáš Brych (43) byl jmenován novým vedoucím oddělení marketingové komunikace energetické společnosti E.ON v České Republice, které vzniklo spojením stávajících marketingových útvarů ve společnostech E.ON Energie, E.ON Česká republika a části Koncernové komunikace. Na starost bude mít především ATL a BTL komunikaci, marketingové eventy, oblast sponzoringu a CSR, komunikaci na sociálních sítích a interní komunikaci společnosti. V oblasti marketingu se pohybuje už přes dvacet let. Před příchodem do společnosti E.ON vedl marketingovou komunikaci Air Bank, marketingovou komunikaci ČSOB, a letité zkušenosti má také s řízením značky mobilního operátora T-Mobile. Vystudoval Fakultu podnikatelskou a Fakultu elektrotechniky a informatiky při Vysokém učení technickém v Brně. Baví ho příroda, pohyb a hudba. Ve volném čase se rád projde po horách nebo si zahraje s přáteli na kytaru a piano.

 

Související