Jaroslav Kaizr má více než 14 let zkušeností jak na straně agenta, tak na straně developera pro středoevropský realitní trh. Do Savills přichází z pozice obchodního ředitele společnosti CTP, kde byl odpovědný za portfolio převyšující 4 miliony metrů čtverečných komerčních ploch v České republice, Maďarsku, Polsku, Slovensku a v Rumunsku. Dříve působil ve společnosti Cushman & Wakefield, kde se v roce 2011 stal Partnerem odpovědným za řízení týmů pronájmu průmyslových nemovitostí v České republice a na Slovensku.

 

V souladu s rychle rostoucí poptávkou po pronájmech v zemích střední a východní Evropy jsme rozšiřili náš tým i portfolio našeho působení. Naším cílem je poskytovat našim klientům služby na nejvyšší úrovni v oboru", komentuje Ben Maudling, výkonný ředitel Savills pro Českou republiku a Slovensko. "Jaroslav je pro nás klíčovou osobností. Má vynikající reputaci a jsem přesvědčen, že jeho rozsáhlé znalosti a odbornost nám umožní založit oddělení pronájmu, které se pod jeho vedením stane lídrem na trhu v České a Slovenské republice."

Jaroslav Kaizr, ředitel oddělení pronajmu Savills pro Českou a Slovenskou republiku, řekl: “Jsem velmi potěšen možností stát se součástí strategického rozvoje Savills. Jako bývalý agent a developer se těším na zúročení svých zkušeností při organizaci a managementu týmů pronájmu komerčních nemovitostí, které v podmínkách rychle rostoucího a měnícího se trhu budou vynikat ve vytváření hodnoty pro klienty. Je to pro mne jedinečná příležitost.” 

Související