Nicolas Eich pracoval po dokončení magisterského studia 4 roky jako konzultant v Deloitte v Paříži. Poté se přestěhoval do České republiky a pracoval pro BNP Paribas Personal Finance na pozici Deputy-COO a Head of Projects pro střední Evropu. Následně měl v Axa Bank na starost rozvoj hypotečních aktivit.

Do Chytrého Honzy přináší zkušenosti z mnohem většího trhu, než je ten český. Od roku 2013 pracoval pro největší francouzský srovnávač Meilleurtaux vlastněný fondem z finanční skupiny Goldman Sachs. Meilleurtaux zprostředkovává 200 miliard Kč v hypotékách ročně a nabízí další úvěrové a pojistné produkty prostřednictvím webového portálu s 2 miliony návštěv měsíčně. Společnost spravuje síť 250 poboček a její call centrum čítá 150 poradců.

“Chytrý Honza má silný potenciál stát se na českém trhu největším distributorem finančních produktů, a to díky efektivní kombinaci toho nejlepšího z webového portálu a pobočkové sítě”,  říká Nicolas Eich. “Současně věřím v sílu našich investorů Rockaway a Aegon, kteří již prokázali schopnost utvářet lídry digitální ekonomiky.”

Nicolas Eich si cení České republiky, její kultury a obchodního prostředí. S manželkou a pětiletou dcerou Amélií žije v Praze.

Související