Daniela Velíšková (38) se za nabídkou společnosti Bisnode přistěhovala z Brna. Svou odbornou kariéru v oblasti HR startovala ve specializované personální agentuře, kde kromě klasického náboru zajišťovala profilování pomocí diagnostických metod. Pak již zamířila do interního HR v obchodně-marketingové společnosti. Zde získala široké spektrum znalostí z personalistiky, včetně vzdělávání a tréninku zaměstnanců. Sama se podílela jako interní lektor na rozvoji soft skills především obchodních a nákupních týmů. Trénování měkkých dovedností, teambuildingům a development centrům se příležitostně věnovala také externě. Od roku 2012 pracovala jako manažer lidských zdrojů pro mezinárodní společnost Konica Minolta v ČR. Zde postupně vybudovala lokální tým a zastřešovala HR pro celou společnost, včetně hledání talentů pro dynamicky rostoucí divizi Enterprise content management.

Poradenská společnost Bisnode má v oblasti Risk & Credit nástrojů jak tradiční, léta známé produkty, tak zároveň přichází s novými. Jsem nadšená, že Bisnode vnímá inovaci a rozvoj nových produktů a služeb s vysokou přidanou hodnotou jako svoji strategii a nehřeší na to, že je dlouhodobě jedničkou ve svém oboru,“ vysvětluje své rozhodnutí spojit svoji profesní kariéru se značkou Bisnode Daniela Velíšková.

„Bisnode v Čechách a na Slovensku roste, a to jak kompetenčně, tak i v šíři produktového portfolia, proto neustále hledáme nové talenty. Máme obrovské ambice, ke kterým patří udržet se na pozici jedničky a zákazníkům přinášet naprosto špičkové služby v oblasti dat, analytiky a marketingové segmentace. Jsme si vědomi, že naše konkurence se bude snažit o totéž,“ říká ředitel Bisnode Jiří Skopový.

„Já osobně bych se ráda zasloužila o to, že budeme vždy o krok před konkurencí. Nejen díky kvalitním datům a skvělé platformě, ale především díky lidskému potenciálu. Mým úkolem bude rozvíjet stávající talenty, hledat nové a dělat z Bisnode skvělé místo pro práci,“ dodává ředitelka HR Daniela Velíšková.

Tři roky externě přednášela na Lékařské fakultě MU v Brně téma komunikace ve zdravotnictví, a dlouhodobě se také věnuje svému odbornému růstu v oboru psychoterapie, čímž vyvažuje svět businessu a technologií, ve kterém se pohybuje.

Vystudovala Masarykovu univerzitu v Brně, obor psychologie s orientací na psychologii organizace práce a řízení.

Volný čas nejraději tráví aktivně. A když si chce odpočinout, promění se v nadšeného návštěvníka celé škály festivalů – od historických, cestovatelských, filmových přes gastro až po vinné slavnosti.

 

Související