Založení realitní společnosti THREESIXTY berou partneři společně jako ideální východisko k realizaci vlastních vizí pro profesní růst, a především možnost dělat práci správně, kvalitně a podle vlastních hodnot. Přestože jsou zakladatelé každý jiný, shodují se zcela na hlavních principech. I proto je motto společnosti „hodnoty především”. Název THREESIXTY (zkratkou 360) odkazuje na misi společnosti, která chce ve prospěch svých klientů sledovat trh ze všech perspektiv a zároveň chránit zájmy obchodních partnerů, ale i společnosti ze všech úhlů.

“Po odchodu z JLL jsem pociťoval potřebu zásadní změny, chtěl jsem být součástí něčeho nového, co vytvořím a uvidím, jak roste. Vzhledem k mým zkušenostem a principům, bylo nasnadě založit realitní firmu s jasným etickým směřováním a zároveň důrazem na profesionalitu a obchodního ducha. S mými partnery, z nichž každý má různé profesní dovednosti, se skvěle doplňujeme a díky tomu věřím, že bude THREESIXTY silnější a lepší,” vysvětluje své důvody k založení firmy Tewfik Sabongui.

Ambicí partnerů je vytvoření silné realitně-poradenské společnosti zaměstnávající profesionály s vysokým morálním a profesním kreditem, přičemž krátkodobým cílem je rychlé zavedení značky na trhu a vytvoření rovnocenné konkurence mezinárodním realitním agenturám.

“Partnerství v THREESIXTY je pro mne příležitost k návratu k poradenství a těším se především na transakční činnost, kde budu moci zúročit své zkušenosti z předchozích let. Tewfika a Edu znám takřka od vstupu na realitní trh, jejich lidskéa profesní hodnoty jsou mi blízké, a proto jsem rád za spojení právě s nimi.” Komentuje Petr Žalský.

Hlavní činnosti THREESIXTY jsou investice a oceňování, asset management, konzultace developmentu, zastupování pronajímatelů a nájemců, realitní poradenství a akvizice pozemků.

“Pokud s někým strávíte 12 profesně úspěšných a poctivě vybojovaných let, jako já s Tewfikem, tak při jeho odchodu jednoduše zvažujete, jak vazby nepřetrhnout a naopak na lety prověřených základech postavit něco nového a svěžího. Shodné morální postoje nás tří, v kombinaci s enormní chutí do práce, je podle mého klíčem pro úspěšnou firmu.” Popisuje důvody k založení firmy Eduard Forejt.

Související