Dušan Drábek byl jmenován do pozice Head of Industrial & Logistics Agency - ředitel pro Českou republiku a Slovensko se sídlem v Praze společnosti BNP Paribas Real Estate, čímž posílil tým Industrial & Logistics ve střední a východní Evropě. Jeho hlavní odpovědností bude zajišťování řešení na míru pro klienty v České republice a na Slovensku, a to s využitím všech jeho odborných zkušeností z oblasti logistiky. Bude se zaměřovat také na další obchodní rozvoj v oblasti průmyslových nemovitostí, a to v úzké spolupráci s centrálou pro střední a východní Evropu ve Varšavě.

"Rozšiřování regionálních struktur a posilování lokálních kompetencí jsou klíčovými prvky naší strategie. V sektorech průmyslu a logistiky v České republice vidíme velký potenciál, a proto jsme Dušana Drábka pověřili misí jejich obchodního rozvoje. Jeho zkušenosti a znalosti specifik těchto trhů představují velkou hodnotu, kterou bychom rádi využili a na které chceme dále stavět" komentuje Katarzyna Pyś-Fabiańczyk, vedoucí oddělení průmyslových a logistických nemovitostí pro střední a východní Evropu v BNP Paribas Real Estate.

Dušan Drábek prošel během své profesní dráhy několika manažerskými pozicemi v oblasti mezinárodního obchodu a smluvní logistiky, když pracoval pro přední mezinárodní logistické společnosti se zaměřením na různá průmyslová odvětví. Je odborníkem na skladovou logistiku, rozvoj obchodu a řízení vztahů se zákazníky. Díky svým dosavadním zkušenostem má Dušan široký přehled o trzích ve východní Evropě.

Je absolventem oboru Mezinárodní obchod na Vysoké škole ekonomické a mluví plynule anglicky a německy.

 

Související