Martina Rošková zastupuje společnost Coast2Coast v regionu střední a východní Evropy. Má dlouhodobé zkušenosti jak s private equity investicemi, tak s podnikatelskou expanzí, včetně vstupu nadnárodních společností na trhy střední a východní Evropy.

Dříve působila jako výkonná manažerka a aktivní členka představenstva regionálních investičních fondů střední a východní Evropy, včetně Raiffeisen Private Equity Management, investičního fondu vlády USA, a KBC Private Equity. V rámci své poradenské činnosti působila pro řadu předních regionálních společností, včetně Arthur Andersen. Od roku 2011 spolupracuje s katedrou mezinárodního obchodu na Wright State University, USA, kde přednáší private equity regionu Evropy. Je soudní znalkyní v oboru ekonomika, oceňování podniků.

Získala titul MBA na Rochester Institute of Technology v USA a magisterský titul v oboru ekonomie na Technické univerzitě v České republice.

Ve volném čase hraje na housle, ráda sportuje (běh, plavání), miluje přírodu a vyznává zdravý životní styl. 


Chris Beart (48) je ředitelem v Coast2Coast zodpovědným za expanzi do České republiky, současně také klíčovým členem týmu, který se v Coast2Coast specializuje na vyjednávání, akvizice a optimalizaci investičních společností.

Během posledních čtyř let vedl či se aktivně podílel na 17 akvizicích v oblasti veterinárních a volně prodejných léčiv ve společnosti Coast2Coast pod značkou Ascendis Health, dále v oblasti potravinářství a oděvnictví v rámci značky Bounty Brands.

Získal titul v marketingu a MBA na University of Cape Town Business School. Osm let působil v South African Breweries v oblasti prodeje a provozu. Poté, co získal titul MBA, působil také jako konzultant v Deloitte Consulting.

Ve volném čase rád cestuje a rybaří.

 

Související