Tomáš Búřil, nový obchodní ředitel Dentsu, bude mít primárně na starosti klientské portfolio a hledání příležitostí pro rozvoj obchodních aktivit napříč skupinou agentur spadajících do Dentsu Aegis Network. Búřilova role by měla přinést posílení vzájemné spolupráce těchto agentur a nastartovat další obchodní aktivity. Reportovat bude přímo genertální řediteli Petru Chajdovi.

“Po akvizici Adexpres Group se Tomáš velmi úspěšně integroval do celé skupiny a aktivně se zúčastňoval získávání nových klientů. Jelikož věříme, že jeho dlouholeté zkušenosti mohou přinést výsledky všem agenturám z naší skupiny, rozhodli jsme se jeho roli posunout do více strategické úrovně,” okomentoval změnu v rámci skupiny ředitel Dentsu Aegis Network na českém a slovenském trhu Petr Chajda.

Tomáš Búřil strávil sedm let v české internetové jedničce Seznam.cz, odkud v roce 2009 přešel do konkurenčního Centrum Holdings. Od začátku roku 2012 působil na pozici obchodního ředitele v digitální agentuře Adexpres, kterou na jaře roku 2016 koupila skupina Dentsu Aegis Network.

Související